21 грудня 2018 року у приміщеннях Верховної Ради України відбудеться круглий стіл на тему: «Як забезпечити якість законів? Презентація Зеленої Книги законодавчого процесу»

Впродовж п’яти років Програма USAID РАДА працює для підвищення інституційної спроможності ВР України та впровадження якісних змін українського парламентаризму. З метою виявлення та роз’яснення проблем, що виникають в ході законодавчого процесу Програма USAID РАДА розробила Зелену Книгу «Як забезпечити якість законів?».

Ми продовжуємо дискусію серед заінтересованих сторін стосовно якості законодавчого процесу та пошуку шляхів вирішення проблем, описаних у Зеленій Книзі, 21 грудня 2018 року у приміщеннях Верховної Ради України відбудеться круглий стіл на тему: «Як забезпечити якість законів? Презентація Зеленої Книги законодавчого процесу». Результатом обговорення має стати встановлення консенсусу щодо шляхів підвищення якості законів, який відобразиться в реальних кроках для його забезпечення.

Для участі у заході просимо зареєструватись за посиланням: http://bit.ly/2BeSo5g

Дата та час проведення: 21 грудня 2018 року, з 13.00 до 15.00.

Місце проведення: приміщення Верховної Ради України, Конференц зала (вул. Грушевського, 5).

Також щодо підтвердження участі просимо звертатися за телефоном або електронною адресою: + 38 (050) 443-61-97; office@radaprogram.org