26-27 березня 2015 у Львові відбудеться Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

26-27 березня у Львові триватиме Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, який організовує Інститут міста за ініціативи Львівської міської ради.

Форум є платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем та перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави. Дводенний захід, який уже втретє відбудеться у Львові, прийматиме учасників з усієї України, а також міжнародних експертів. Зокрема, у тематичних панельних дискусіях візьмуть участь мери міст, українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів та органів виконавчої влади, представники міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, громадських організацій та аналітичних центрів, а також представники центральних органів влади.

Цьогоріч темами панельних дискусій стануть:

  1. Реформування місцевого самоврядування та децентралізація
  2. Податкова реформа та бюджетна децентралізація в Україні
  3. Муніципальна консолідація в Україні та інших Європейських державах
  4. Реформа виборчого законодавства про місцеві вибори в Україні
  5. Місцевий розвиток в контексті муніципальної консолідації
  6. АТО: нові завдання для соціальної політики муніципалітетів
  7. Безпека міст: реформа міліції та співпраця з громадою
  8. Електронне врядування та розвиток інформаційних технологій
  9. Децентралізація освіти в Україні
  10. Належне врядування та якість життя мешканців

За підсумками Форуму буде сформовано резолюцію, яку учасники скерують центральних органів законодавчої та виконавчої влади України.

Підтримку Форуму забезпечують Програма USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво", Фонд Східна Європа, Програма Ради Європи "Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування", Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ , Програма ООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду", шведсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні", проект "Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні", Інституту громадянського суспільства за підтримки представництва ЄС та Асоціація міст України.

Контакти для акредитації журналістів:

Мар’яна Куземська

m.kuzemska@city-institute.org