Анонс: Лекція для молоді «Законність для законодавців»

25 вересня 2017 року о 10.00 Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Лігою інтернів запрошує взяти участь у публічній лекції «Законність для законодавців».

До участі у лекції запрошуються студенти, студенти юридичних факультетів, юристи, активна зайнята молодь, представники громадських організацій та громадські активісти

Лектор: Оксана Сироїд, Заступник Голови Верховної Ради України.

Коли ведуться дискусії щодо культури законності, то дуже часто предметом таких дискусій є: ефективність інституцій, які впроваджують норми в життя, повсякденна культура громадян, або життєздатність правозахисних механізмів та інституцій. В той же час поза увагою залишається питання культури законності ключових суб’єктів нормотворення в Україні – народних депутатів України. Наскільки високим є рівень політичної та правової культури законодавців, чому відбуваються ті чи інші порушення в процесі нормотворення, а також як законність законодавців впливає на загальний рівень культури законності в державі? Ці та інші питання будуть обговорені під час лекції для молоді «Законність законодавців» за участі Заступника Голови Верховної Ради України Оксани Сироїд.

Місце проведення: Верховна Рада України, вулиця Грушевського, 18/2, кім. 11
Час проведення: понеділок, 25 вересня 2017 року о 10.00 (реєстрація о 09.30)

Просимо підтвердити свою участь, заповнивши форму до 12.00 21-го вересня (четверг):  https://goo.gl/forms/mNf41QSLiES6Dosk1

Контактна особа: Черпак Ірина; тел.: 067 242 80 91

Розробка та проведення неформальних інтерактивних тренінгів для молоді й публічних лекцій є частиною проекту, що реалізує Лабораторія законодавчих ініціатив у рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконуєтьсяФондом Східна Європа.