До уваги ЗМІ: USAID представить парламенту та апарату Верховної Ради України проекти та ресурси

16 травня о 09:15 на 3 поверсі кулуарів будинку Верховної Ради відбудеться урочисте відкриття "Інформаційного ярмарку – 2017», де депутатам, їх помічникам, Апарату ВРУ та ЗМІ презентуватимуть ресурси та можливості для співпраці з організаціями громадянського суспільства, проектами та програмами міжнародної технічної допомоги. Загалом у виставці візьмуть участь понад 50 проектів та організацій, що співпрацюють з Верховною Радою України.

У церемонії відкриття Інформаційного ярмарку візьмуть участь Посол США в Україні Марі Йованович, керівництво Верховної Ради та Апарату, Президент Фонду Східна Європа, директор Програми USAID РАДА.

Захід організовано спільно Програмою USAID РАДА та Апаратом Верховної Ради України. Інформаційний ярмарок працюватиме 16 травня 2017  з  09.15 до 16.00 та 17 травня 2017  з 10.00  до 15.00.

Програма USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з консорціумом відомих українських громадських об'єднань, зокрема, «Інтерньюз-Україна», Громадянська мережа «ОПОРА» та Лабораторія законодавчих ініціатив, має на меті  сприяти становленню відповідального, підзвітного і демократичного представницького органу – Парламенту України.