Флешмоб Європейського інформаційно-дослідницького центру у Верховній Раді України

Європейський інформаційно-дослідницький центр (ЄІДЦ) 15 травня 2018 року о 12.00 в кулуарах Верховної Ради України по вул. Грушевського, 5 проводитиме флешмоб – поширення представниками ЄІДЦ інформаційних буклетів про ЄІДЦ та інформування народних депутатів України про свою діяльність, з метою ширшого ознайомлення та зацікавлення до співпраці.

ЄІДЦ у Верховній Раді України проводить пошукову, аналітичну і дослідницьку роботу щодо галузевих політик та права інших держав і міжнародних організацій. Метою діяльності Інфоцентру є допомога народним депутатам України у їхній законотворчій діяльності.

Роботу ЄІДЦ у Верховній Раді України відновлено три роки тому, і увесь цей час ЄІДЦ надає інформаційну підтримку щодо міжнародного досвіду законодавчого регулювання та функціонування певної сфери народним депутатам України, секретаріатам Комітетів Верховної Ради України, структурним підрозділам Апарату Верховної Ради України. Від травня 2015 року аналітики ЄІДЦ підготували більш як 240 відповідей на інформаційні запити 53 народних депутатів, 15 секретаріатів Комітетів Верховної Ради України, 6 структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України, в тому числі секретаріату депутатської фракції.

Діяльність Європейського інформаційно-дослідницького центру здійснюється за підтримки програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.