Конференція «Громадяни та парламент: моделі та інструменти ефективної взаємодії»

Програма USAID РАДА з метою поглиблення співпраці між Верховною Радою України та організаціями громадянського суспільства проводить всеукраїнську конференцію «Громадяни та парламент: моделі та інструменти ефективної взаємодії».

Конференція відбудеться 18 травня з 10:00 – 16:00 у приміщенні будинку урочистих офіційних прийомів Державного управління справами (вул. Грушевського 22).

Завданнями конференції є проаналізувати взаємодію між Верховною Радою України і громадянським суспільством у законодавчому процесі та вплив громадського моніторингу на роботу парламенту і народних депутатів України, а також відзначити успішні і слабкі моменти та окреслити перспективи розвитку ефективної взаємодії та співпраці в майбутньому.

З 10:30 – 12:00 будуть презентовані наступні інструменти: електронні петиції до Верховної Ради України, Портал громадського обговорення законопроектів, міські зібрання у форматі town hall meeting, рольова гра Агора: моделювання роботи парламенту, інструменти громадського моніторингу парламенту та методологія моніторингу парламентських комітетів та інші.

12:00 – 12:30 – Офіційне відкриття за участі

  1. Петро Боднар, Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України
  2. Джон Пеннел, Заступник директора місії USAID в Україні
  3. Віктор Лях, Президент Фонду Східна Європа
  4. Євген Бистрицький, Завідувач відділу філософії культури, етики і естетики Інституту філософії НАН України, Доктор філософських наук
  5. Володимир Шаповал, Головний науковий співробітник член-кореспондент НАН України, доктор юридичних наук, професор

Учасники конференції: Народні депутати України, співробітники Верховної Ради України, представники організацій громадянського суспільства та ЗМІ, які мають досвід співпраці із Парламентом.

Акредитація на подію є обов’язковою. З питань акредитації звертатися до Оксани Торган до 19 год. 17 травня otorhan@radaprogram.org