Конференція «Реформа децентралізації. Результати та перспективи»

19 квітня відбудеться Конференція «Реформа децентралізації. Результати та перспективи» в рамках програми USAID РАДА та  проекту «Підтримка розвитку місцевого самоврядування в Україні»  за підтримки Європейського Союзу та за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Початок конференції - 19 квітня 2017 р. о 10:00 в готелі «Київ» за адресою: вул. Грушевського, 26/1, конференц-зал «Кришталевий». Програма заходу.

Метою конференції стане аналіз проміжних результатів реформи децентралізації. Внаслідок проведення конференції очікується: 1) прискорення ходу реформи зі сторони ВРУ через посилення тиску суспільної думки, зокрема від лідерів ОТГ та громадських організацій, які надають громадам експертну та консультаційну підтримку; 2) представники ВРУ та міністерств почують проблеми та пропозиції щодо їх врегулювання безпосередньо з місць та внесуть зміни в акти.

Також на конференції будуть представлені основні результати реалізації міні-грантового компоненту проекту «Підтримка місцевого самоврядування в Україні». Представники органів влади об’єднаних територіальних громад представлять свої історії успіху, які стали можливими внаслідок участі в проекті, а представники громадських організацій історіями успіху в співпраці громадських організацій з ОТГ в процесі їх об’єднання. Сесія буде завершена презентацією результатів оцінки міні-грантового компоненту, а також висновками та рекомендаціями. Окрема сесія буде присвячена презентації проектів та програм міжнародної технічної допомоги в галузі децентралізації для учасників конференції, в тому числі DOBRE, PULSE, U-LEAD, UNDP, DESPRO та інших.