Конференція та експертне обговорення "Аспекти впровадження законодавства про е-петиції. Як подолати виклики та перешкоди"

14 липня 2015 року в будинку комітетів Верховної Ради України (вул. Садова, 3а, кімната 416, 4 поверх, зал засідань Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування) відбудеться конференція та експертне обговорення "Аспекти впровадження законодавства про е-петиції. Як подолати виклики та перешкоди".

Захід організований Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» при підтримці Верховної Ради України та при сприянні Державного агентства з питань електронного урядування України.

Метою конференції є: обговорити стан та перспективи впровадження електронних петицій, зокрема в діяльності Верховної Ради України, з’ясувати виклики та завади, що можуть перешкодити впровадженню цього потужного інструменту діалогу влади з громадянським суспільством, накреслити план заходів, що сприятимуть оперативній та якісній імплементації положень відповідного Закону, визначити сфери у яких внесок  міжнародної технічної допомоги буде найбільш вагомим.

До участі в конференції запрошені народні депутати України, керівники та відповідальні працівники Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Державного агентства з питань електронного врядування України, журналісти, лідери громадських аналітичних центрів та організацій громадянського суспільства, високоповажні представники міжнародних організацій, що здійснюють міжнародну технічну допомогу, українські та закордонні експерти.

Заплановано інтернет-трансляцію заходу: