Круглий стіл на тему: «Година питань до уряду як інструмент парламентського контролю»

У березні 2016 року до уваги народних депутатів України було запропоновано Дорожню карту щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України, розроблену Місією Європейського парламенту з оцінки потреб Верховної Ради України.

В продовження заходів з підтримки парламентської реформи Програма USAID РАДА організовує 13 жовтня 2017 року круглий стіл на тему «Година питань до уряду як інструмент парламентського контролю», що відбувається в рамках проведення 10 регламентних дискусій, метою яких є сприяння імплементації парламентської реформи.

Дискусія буде охоплювати наступні питання:

а) Проблеми реалізації чинного інструментарію «години запитань до Уряду»;

б) «Година» чи «день» запитань до Уряду?

в) Міжнародний досвід проведення «години питань до Уряду».

Учасниками круглого столу будуть: народний депутат України шостого скликання Ю. Ганущак, народний депутат України А. Шинькович, народний депутат України М. Папієв, народний депутат першого скликання В. Крижанівський, директор Інституту професійного лобіювання та адвокасі Д. Базілевич, голова Офісу ефективного регулювання О. Гончарук, керівник секретаріату Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України М. Нехоца. Також запрошені співробітники Кабінету Міністрів України та члени Робочої групи з питань реформування парламенту.

Модератор: Ігор Когут

Захід відбуватиметься 13 жовтня 2017 року за адресою: вулиця Грушевського, 26/1, готель «Київ». Початок о 14:00.

Обов'язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/qgWGjy

 Додаткова інформація: +38 (093) 080 90 27, ahurkivska@radaprogram.org - Гурківська Альона