Круглий стіл на тему «Законодавство про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні: стан виконання»

1 листопада о 14:00 відбудеться круглий стіл на тему «Законодавство про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні: стан виконання», який організовано Лабораторією законодавчих ініціатив спільно з підкомітетом з питань декомунізації Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Під час заходу буде презентовано громадський експертний звіт (Shadow Report) на тему: «Реформа у сфері політики пам’яті: проміжні підсумки виконання «декомунізаційних законів». У звіті було здійснено системний аналіз перебігу реформи в Україні та надано рекомендації в рамках діяльності державних інституцій щодо подальшої реалізації реформи.

До участі в заході запрошені представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, Українського інституту національної пам’яті, народні депутати, члени Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя, представники Міністерства юстиції, журналісти.

Місце проведення: м. Київ, вул. Садова, 3а, каб. 536

Час проведення: середа, 1 листопада 2017 року, початок о 14:00.

Контактна особа: Ірина Черпак, тел.: +38 067 242 80 91, електронна адреса: i.cherpak@laboratory.kiev.ua.

Підготовка та презентація Shadow Reports на запит Комітетів ВРУ є частиною проекту, що реалізує Лабораторія законодавчих ініціатив в рамках Програми USAID Програма РАДА «підзвітність, відповідальність, демократичне представництво», що виконується Фонд Східна Європа.