Міжнародний Форум щодо реформи політичного фінансування в Україні «Наші гроші на виборах»

Запрошуємо народних депутатів України та журналістів на Міжнародний Форум щодо реформи політичного фінансування в Україні «Наші гроші на виборах», який цього року буде проводитися вчетверте та відбудеться 18 жовтня. Захід організовується Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) спільно з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (НДІ) та Програмою USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво». Подія є актуальною з огляду на наближення двох загальнонаціональних виборів, президентських і парламентських, на яких буде вперше застосовано норми ухваленого три роки тому Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції».

Форум об’єднає публічних посадовців, представників політичних партій, міжнародних експертів із питань політичного фінансування і громадських діячів з усієї України для обговорення викликів, пов’язаних із належним упровадженням реформи політичного фінансування на виборах.

Форум відбудеться 18 жовтня з 9:30 до 17:30.

Про участь у заході просимо повідомити Адміністративного менеджера Програми USAID РАДА, Ірину Пущик, моб.: +380957007535, e-mailipushchyk@radaprogram.org до 17 жовтня, 16 години.