Онлайн-зустріч депутатів України та Естонії

До уваги народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів !

 

У вівторок, 5 травня, о 12.30 в рамках реалізації проекту Програми USAID РАДА «Твіннінг округів: кращі практики країн Східної Європи та Балтії» відбудеться онлайн-зустріч депутатів України та Естонії з метою обміну досвідом роботи в окрузі та комунікації з виборцями, зокрема в умовах карантину.

Під час відеоконференції своїм досвідом поділяться партнери по проекту «Твіннінг округів».

Андрес Сатт, депутат парламенту Естонії (Riigikogu), округ №2, Таллінн, член Комітету з питань антикорупційної діяльності, член Комітету з питань фінансів 

Галина Васильченко, народна депутатка України, округ №118, Львівська обл., членкиня Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики

 

Запрошуємо народних депутатів України та помічників-консультантів до участі та обговорення

Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму за посиланням https://forms.gle/bAPANUbeqyjTUm326.

Після реєстрацію Вам буде надіслано посилання для приєднання до події в zoom.

Довідково про проект «Твіннінг округів: кращі практики країн Європи та Балтії»:

У 2020 році Програма USAD РАДА ініціювала програму «Твіннінг округів. Кращі практики країн Східної Європи та Балтії». Проект слугує обміну досвідом роботи членів парламенту та їхніх команд в окрузі та комунікації з виборцями.  Через відкритий конкурс серед народних депутатів України відібрано 7 команд, яким надається підтримка ініціатив депутатів та їх помічників, спрямованих на їх професійне зростання та досягнення більш ефективних результатів у здійсненні представницької функції, роботи в окрузі та спілкування з виборцями шляхом обміну та ознайомлення з найкращими практиками такої роботи в одній із країн ЄС.

У зв’язку ситуацією карантину та обмеження можливості пересуватися, спричинених пандемією вірусу COVID19, програма зосереджується на налагодженні взаємодії та обміну досвідом між командами членів парламентів  шляхом онлайн конференцій. 

З відміною карантину Проект «Твіннінг округів» допоможе налагодити безпосередню комунікацію між командами депутатів з подальшим залученням інших цільових груп (місцеве самоврядування, викладачі, бізнес тощо) до таких комунікацій, учасники впровадять кращі практики у своїй діяльності та розпочнуть постійний діалог з колегами з інших країн.