Презентація VI всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту

6 травня 2020 року Програма USAID РАДА спільно з Міжнародним республіканським інститутом (МРІ) проведуть  презентацію з обговоренням результатів Шостого всеукраїнського муніципального опитування МРІ.

Захід відбудеться у форматі ZOOM-зустрічі. Учасники матимуть змогу детально ознайомитися із результатами опитування та долучитися до їх обговорення.

До участі запрошуються народні депутати України та їхні команди, а також співробітники Апарату Верховної Ради України.

Початок - 12.00.

Реєстрація для участі за посиланням: https://forms.gle/GhjLgLB3tK2QB8Qa7.

У презентації візьмуть участь директор МРІ в Україні Майкл Дракмен, заступник директора Соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів, директор Програми USAID РАДА Ігор Когут та керівник програм МРІ в Україні Віталій Шарлай.

Цьогорічне муніципальне опитування, проведене у період з 25 січня по 17 лютого, мало на меті дослідити настрої мешканців обласних центрів щодо:

• оцінки якості обслуговування та послуг;
• оцінки рівня можливостей у місті;
• взаємодії з установами місцевого самоврядування;
• оцінки діяльності державних та недержавних інституцій;
• сфер муніципального розвитку;
• електоральних симпатій та мотивів електорального вибору;
• міграційних настроїв жителів міст;
• ідентичності міст.

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту проводиться вже шостий рік поспіль у 24 обласних центрах України. Опитування є цілісним та комплексним інструментом для систематичного відслідковування ключових індикаторів розвитку міст, спостереження трендів, потенційних змін, дозволяє зробити всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.

 

Контактна особа: Катерина Лукашова, програмна асистентка Програми РАДА, 380 68 525 25 58, KLukashova@radaprogram.org.

 

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).