Програма РАДА шукає консультанта-модератора

Фонд Східна Європа в рамках Програми USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво" реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) шукає консультанта-модератора для модерації форуму на тему «Робота народного депутата в окрузі та співпраця з виборцями. Кращі моделі і практики». Детальніше про Програму за посиланням: http://radaprogram.org.

Ключові обовязки консультанта-модератора:

 • Допомога у підготовці до проведення Форуму;
 • Надання консультацій в процесі підготовки учасників заходу до виступів у форматі «TED talk»;
 • Модерація заходу

Програма USAID РАДА протягом кількох років впроваджує пілотний проект «Модельний округ», який покликаний створити найбільш ефективну модель комунікації та взаємодії народних депутатів з виборцями за допомогою як класичних, так і інноваційних механізмів та інструментів, що передбачені різними компонентами Програми. Завдання проекту - надання команді народного депутата ефективних механізмів комунікації та взаємодії із виборцями, різноманітної підтримки (експертна, аналітична, технічна, організаційна) для вирішення актуальних проблем округу. Участь у проекті беруть семеро народних депутатів, які представляють різні фракції та обрані як у мажоритарних округах, так і за списками політичних партій.

8 червня 2018 року у Верховній Раді відбудеться підсумковий захід за результатами пілотного проекту «Модельний округ» - форум на тему «Робота народного депутата в окрузі та співпраця з виборцями. Кращі моделі і практики».

Захід проводиться з метою:

 • представити кращий досвід та результати використання інструментів роботи з виборцями під час реалізації проекту;
 • проаналізувати досвід використання різних практик комунікації та співпраці з виборцями;
 • обговорити перспективи і шляхи взаємодії між народними депутатами з метою обміну досвідом та поширення кращих практик співпраці з виборцями, побудови роботи у виборчому окрузі і реалізації представницької функції Верховної Ради

Вимоги до кандидатів:

 • досвід проведення/модерації публічних заходів на суспільно-політичну тематику для посадовців, представників ЗМІ, представників партій, громадських організацій;
 • досвід аналітичної роботи;
 • досвід роботи з громадськими ініціативами, міжнародними організаціями та проектами;
 • вміння працювати в команді;
 • вільне володіння українською та англійською мовами;

Час початку роботи: 6 червня 2018 року. Робота на контрактній основі.

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку, яка має містити резюме та портфоліо по модерації заходів.

Резюме та портфоліо просимо надсилати на адресу tender@radaprogram.org до 5 червня 2018 року (включно) з темою листа “консультант-модератор”. Будь ласка, зверніть увагу, що ми будемо контактувати лише з відібраними кандидатами.