Робоча зустріч на тему: «Запровадження е-декларування для антикорупційних ГО: проблеми та виклики»

Програма USAID РАДА та Комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції запрошує вас взяти участь у робочій зустрічі на тему: «Запровадження е-декларування для антикорупційних ГО: проблеми та виклики», яка відбудеться 18 квітня 2017 року у приміщенні комітетів Верховної Ради України.

На заході обговорюватимуться питання нещодавніх змін до законодавства щодо розширення кола суб’єктів декларування, а також надаватимуться пропозиції громадських організацій щодо регулювання питання. До виступу у робочій зустрічі запрошено  Руслана Радецького та Руслана Рябошапку, членів Національного агентства з питань запобігання корупції, а також Ярослава Юрчишина, виконавчого директора Transparency International Ukraine та Олександра Лємєнова, менеджера Антикорупційної групи РПР (попередню програму заходу додаємо).

До участі у зустрічі запрошені народні депутати України, зокрема члени Комітету з питань запобігання та протидії корупції, представники посольств, а також представники міжнародних та українських організацій.

Така зустріч є однією із серії заходів, які проводяться з метою інформування міжнародної спільноти про проблеми та виклики, які виникають при реалізації антикорупційної реформи, а також для можливості обміну досвідом та запозичення кращих іноземних практик для реалізації реформи. У грудні 2016 року Програма USAID РАДА провела подібну робочу зустріч Голови Комітету з представниками посольств та міжнародних організацій на тему «Політика протидії корупції: план на завтра».

Захід відбудеться 18 квітня з 12:00 до 14:00, початок реєстрації  - 11:30.

Місце проведення заходу: конференц-зала Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції (вул. Садова, 3а, зала 330).

Для участі у заході просимо вас зареєструватися до 10:00 14 квітня за посиланням: https://goo.gl/CCVGtD . Звертаємо увагу, що для забезпечення участі у заходів ми маємо надати списки учасників Верховній Раді. Вхід до приміщень комітетів ВР відбувається за паспортом.

У разі виникнення питань стосовно заходу, будь ласка, звертайтеся до Координатора Програми USAID РАДА Олени Базилівської: obazylivska@radaprogram.org, 050 443 61 97.