Секрети законотворчості – тема четвертого випуску спецпроекту ОПОРИ та Громадського

Сьогодні, 17 липня, о 21:00 дивіться четвертий випуск спецпроекту Громадянської мережі ОПОРА та Громадського «Реформа. Парламент». Ця передача буде присвячена секретам законотворчості в українському парламенті. 

Представниця Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська разом із журналістом Громадського Андрієм Сайчуком розпитуватимуть гостей студії про особливості та проблемні питання Верховної Ради України.

З цього випуску ви дізнаєтесь: як пишуться законопроекти, який процес їхньої реєстрації у Верховній Раді, на які домовленості доводиться йти парламентарям, аби законопроект був винесений на голосування та підтриманий.

Гостями студії будуть народна депутатка Альона Шкрум (ВО «Батьківщина»), народний депутат Юрій Левченко (позафракційний), Голова Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко та заступник Голови Ради Лабораторії законодавчих ініціатив Олександр Заславський.

Серія передач про парламент України підготовлена експертами Громадянської мережі ОПОРА та Громадського телебачення в рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

Переглянути передачу можна буде у прямому ефірі на сайті Громадського телебачення, а також знайти посилання на Facebook-сторінці Громадянської мережі ОПОРА.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Катерина Жемчужникова, прес-секретар ОПОРИ
тел.: 066 270 17 13
e-mail: kzh@opora.org.ua
 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер
(#рада8; #rada8; #opora; #опора)