USAID ПІДТРИМАЄ КОНФЕРЕНЦІЮ "ПЕРСПЕКТИВИ E-ПАРЛАМЕНТУ". ПРЕС-АНОНС

Програма USAID "РАДА" та Державне Агентство з питань електронного урядування України за сприяння Верховної Ради України проводять міжнародну конференцію  "Перспективи E-Парламенту. Відкритість, прозорість, підзвітність. Сучасні рішення для комунікації депутатів та виборців".

Захід розпочнеться о 10 годині  12 березня  2015 року (м. Київ, Готель «Україна»,  алея Героїв Небесної Сотні, 4 (кол. Інститутська,4) , конференц-зал)

З вступними промовами та основними доповідями виступатимуть:

  • Володимир  Гройсман, Голова Верховної Ради України
  • Джеффрі Пайєтт, Надзвичайний і повноважний посол США в Україні
  • Олександр Данченко, голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, народний депутат України
  • Олександр Риженко, голова Державного агентства  з питань електронного врядування України
  • Дмитро Шимків, заступник голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ.

Мета практичної конференції – представити найкращий український та міжнародний досвід, що може бути використаний для створення е-Парламенту, провести інвентаризацію наявних в Україні технічних рішень,  отримати зворотній зв‘язок від депутатів, виборців та розробників технічних рішень стосовно необхідних інструментів та розробок для  налагодження ефективної комунікації депутатів із виборцями.

***

З питань акредитації звертатися до Катерина Копчук, менеджера із зав’язків з громадськістю Програми USAID «РАДА» kkopchuk@eef.org.ua, (38044) 200-38-24/25/26. Акредитація є обов‘язковою і триває до 16 години 11 березня 2015 року.