Запрошення до участі в тренінгу «Ефективне інформування виборців, органів місцевого самоврядування, НУО і місцевих ЗМІ про роботу народного депутата в окрузі»

25-26 травня 2015 року громадська організація «Інтерньюз-Україна» у рамках Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа, проведе в Києві тренінг з комунікації «Ефективне інформування виборців, органів місцевого самоврядування, НУО і місцевих ЗМІ про роботу народного депутата в окрузі».

Цільова аудиторія тренінгу: народні депутати України восьмого скликання та їх помічники – консультанти та прес-секретарі.

Учасники тренінгу посилять навички прямої  комунікації з цільовими аудиторіями, а саме з виборцями, ЗМІ та  громадськими організаціями. Під час практичних занять тренери навчать майстерності ораторського мистецтва, поведінки перед об’єктивами камер. Учасники також навчаться організовувати вдалий публічний виступ.

Крім того, учасники підсилять навички комунікації з аудиторіями в онлайні.  Як поводяться користувачі в Інтернеті, хто цікавиться українською політикою в соцмережах, чому значна кількість політиків не вміє працювати за правилами Інтернету і що з цим робити? Під час навчання розглянемо особливості комунікації в Twitter, Facebook. ефективну роботу з відео в YouTube.

Місце проведення: м. Київ, вул. Ризька, 15 – офіс МГО «Інтерньюз-Україна».

Час проведення: 25-26 травня  2015 року, 10.00-18.00.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам відшкодовуються витрати на проїзд в обидва боки (окрім літака, таксі та вагонів-СВ) за наявності проїзних квитків.

Крім того, учасників забезпечують харчуванням та проживанням (для мешканців інших міст).

Підтвердження участі відібрані учасники отримають на наступний день після останнього терміну подання заявок.

Для участі просимо заповнити онлайн анкету до 19 травня або зареєструватися за телефоном 0508453602, або надіславши листа на електронну адресу omykhaylychenko@internews.ua

Тренери/спікери: 

Андрій Шевченко

Громадський активіст, журналіст, політик.

Обирався до парламенту у 2006, 2007 і 2012 рр.. за списками Блоку Юлії Тимошенко та партії “Батьківщина”.

Автор Законів “Про доступ до публічної інформації”, “Про громадські об’єднання”, законодавства про обмеження реклами тютюну.

У 1994-2005 рр.. працював журналістом для низки українських і зарубіжних медіа («Післямова», ТСН, «Новий канал», «Голос Америки»). У 2003-2005рр.. шеф-редактор і ведучий «5 каналу» - першого цілодобового каналу новин в Україні. У 2005 р. – I віце-президент Національної телекомпанії України.

У 2002-2004 рр.. – один з лідерів журналістського руху проти цензури. Перший голова Київської незалежної медіа-профспілки.

Володар Press Freedom Award («Репортери без кордонів», 2005), премії "Телетріумф" (2005).

Магістр журналістики Київського університету ім. Тараса Шевченка (1999). Навчався в Києво-Могилянській Академії. Стипендіат Єльського (2008) і Стенфордського (2009) університетів.

З грудня 2014 р. – консультант з питань адвокації Реанімаційного пакету реформ.

Віталій Мороз є експертом з онлайн-медіа, керівником програм нових медіа в МГО "Інтерньюз-Україна". Відповідає за розвиток інноваційних освітніх проектів для українських ЗМІ. Проводить навчання та розвиває проекти націлених на роботу онлайн-ЗМІ, соціальних медіа, стандартів журналістики, цифрової безпеки, інформаційного протистояння. Розвиває спільноту медіа-інноваторів MediaNext Ukraine, до якої належать сотні українських журналістів та активістів. Провів більш ніж 300 навчальних сесій (тренінги, семінари, баркемпи) та виступів на тематику інновацій для ЗМІ.

За першою освітою – політолог, отримав ступіть бакалавра і магістра політології в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія». З 2004 по 2007 рр.. працював над виборчими проектами у київському офісі міжнародної організації «Freedom House». У 2009 році приєднався до Інтерньюз-Україна. У 2014 році Віталій Мороз здобув ступінь магістра журналістики в Emerson College, Boston, де він навчався за Програмою імені Фулбрайта.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у Михайліченко Ольги 050 8453602.

Тренінг проводиться в рамках  програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) РАДА: відповідальність, підзвітність та демократичне парламентське представництво.