Запрошення на участь у виставці ресурсів організацій «Інформаційний ярмарок – 2015» у Верховній Раді України

Програма USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво" запрошує Вашу організацію взяти участь в 7-й традиційній презентації-виставці ресурсів організацій, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді України під назвою "Інформаційний ярмарок – 2015".

Метою заходу є поширення інформації серед парламентарів та працівників Апарату про наявні ресурси організацій української та міжнародної допомоги  спрямовані на підвищення ефективності законодавчої роботи українського парламенту.

"Інформаційний ярмарок – 2015" планується провести 19-20  травня 2015 року у сесійній частині Верховної Ради України на 3 поверсі за адресою: вул.Грушевського, 5.

Звертаємося до Вас із пропозицією взяти участь у цьому заході.  Для цього Вам необхідно заповнити заявку (бланк заявки) та надсилати її на адресу: obazylivska@radaprogram.org , з назвою організації у темі повідомлення,  контактна особа: Олена Базилівська, тел. (044) 253 82 90, +380978170782.

Останній термін подачі заявок:

17.00, 3 травня (неділя) 2015 року.

Про отримання заявки Вас буде обов’язково повідомлено.

Виставка триватиме два дні, протягом яких організації-учасники презентують свої інформаційні матеріали народним депутатам України, помічникам-консультантам народних депутатів, працівникам секретаріатів парламентських комітетів, фракцій та груп, структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України.

Матеріали, запропоновані організаціями, можуть бути як розповсюджені під час Ярмарку, так і представлені у вигляді експозиції. На основі попереднього досвіду проведення таких заходів ми радимо Вам мати достатню кількість матеріалів для розповсюдження (максимальна кількість копій - 150). Ви також можете взяти із собою мультимедійне обладнання для демонстрації матеріалів презентаційного характеру. Треба враховувати, що на стінах приміщення Верховної Ради заборонено розміщувати будь-які матеріали, тому радимо взяти стенди (екран) а, наприклад, банер розмістити перед столом із матеріалами Вашої організації. (Стислий перелік матеріалів та повний список обладнання мають бути вписані в аплікаційну форму (заявку) для отримання перепусток у ВР).