Запрошуємо вперше обраних народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів до участі у тренінгах!

Тренінг «ДІЯЛЬНІСТЬ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ТА ЙОГО КОМАНДИ»

Учасники 2-денного тренінгу здобувають знання про правову основу та форми роботи народного депутата України. Тренінг дає можливість в майбутньому вибудувати ефективну роботу команди, забезпечити дієві комунікації та взаємодії у парламенті, з урядом, органами місцевого самоврядування та громадськістю. Кількість учасників – 25 осіб.

8-9 жовтня, якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, просимо заповнити форму за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1B2a6s0uCjeCxeKUdEtGQ9E5MKYj03wlZ7iKxsPIWvDo/edit

 

Тренінг «РЕГЛАМЕНТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ»

Учасники 2-денного тренінгу знайомляться з одним із ключових документів парламентської діяльності - Регламентом Верховної Ради України: його місцем у системі законодавства; основними функціями та формами роботи Верховної Ради; засадами парламентської етики; процедурами та видами голосувань; ключовими аспектами законодавчого процесу та ін. Тренінг дає можливість новообраним народним депутатам швидко увійти в роботу парламенту і надалі удосконалювати свої знання і навички. Кількість учасників – 25 осіб.

10-11 жовтня, якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, просимо заповнити форму за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1x2Mcg1McPjJGA0PjZniVmp7RZPJXGEp4fXh15MvcnQc/edit

 

Контактна особа:

Леся Нечипоренко, координатор Програми USAID РАДА

lnechyporenko@radaprogram.org

+38 (068) 128-00-44

 

Довідково:

Програма USAID РАДА реалізується з 2013 до 2020 року. Її завдання на 2019-2020 роки — сприяти запровадженню парламентської реформи та становленню Парламенту України як підзвітної, відкритої та демократичної інституції.

Одним з напрямків діяльності Програми USAID РАДА є навчання народних депутатів, зокрема вперше обраних, та їхніх помічників-консультантів. З цією метою тренінговим центром Програми розроблено низку тренінгів.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

http://radaprogram.org/