IPTAC розглянув 100 днів нового парламенту

Срд, 25/02/2015 - 18:30

Понад 30 представників USAID, Представництва ЄС в Україні, Фонду Східна Європа, проектів міжнародної технічної допомоги, посольств та організацій громадянського суспільства зібралися на Координаційну зустріч представників проектів міжнародної технічної допомоги, аби розглянути перші 100 днів роботи нового українського парламенту.

Доповідачами на заході були директор програми USAID РАДА Едуард Рахімкулов, координатор Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська і два народні депутати – члени міжфракційного депутатського об'єднання "Єврооптимісти" — Наталія Кацер-Бучковська з фракції "Народного фронту" та Олена Сотник із "Самопомочі".

Першу презентацію зробив пан Рахімкулов, який зосередився на якості законотворчості, а саме "Індексі якості законодавчого процесу програми РАДА", який ґрунтується на експертних оцінках і розраховується з 2001 року.

Пані Айвазовська представила деякі статистичні дані про роботу Верховної Ради — склад, пленарні засідання, зареєстровані й ухвалені законопроекти, голосування тощо.

Запрошені законодавці поділилися своїм поглядом на діяльність парламенту зсередини, висвітливши його досягнення, чинники, що стримують його роботу, виклики.

Засідання було організоване й проведене Програмою "РАДА" у Київській школі економіки.

Презентації: