Онлайн-тренінг "Діяльність народного депутата України та його команди. Виклики сьогодення"

Програма USAID РАДА проведе

Шановні помічники-консультанти!

Ситуація з пандемією коронавірусу у світі і в Україні вносить свої корективи в діяльність парламенту і народних депутатів.

Але виклики карантину не мають стояти на заваді виконання депутатами своїх обов’язків, зокрема комунікації з виборцями і роботи в окрузі. Використання онлайн комунікацій і технологій набуває все більшої актуальності і є важливим. Нові виклики надають і нові можливості.

Програма USAID РАДА проводить перший пілотний онлайн-тренінг для помічників-консультантів народних депутатів України, які працюють в округах, на тему "Діяльність народного депутата України та його команди. Виклики сьогодення".

Запрошуємо помічників-консультантів до участі!

Тренінг відбудеться з 13 по 17 квітня на онлайн платформі ZOOM. 13, 15, 17 квітня - онлайн сесії 120 хв; 14,16 квітня - виконання практичних завдань.

Для участі в онлайн тренінгу, будь ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/C3T1bptM6tW6uAUL9.

Кількість місць обмежена.

Після реєстрації Вам буде надіслано інструкцію про приєднання до відеоконференції на платформі ZOOM та програму тренінгу.

В результаті онлайн тренінгу: учасники усвідомлять права, обов'язки народного депутата України, помічників-консультантів в окрузі та у Верховній Раді; проаналізують як організована робота команд на місцях (комунікація внутрішня та зовнішня); усвідомлять важливість комунікації з виборцями, органами влади та місцевого самоврядування, ЗМІ в умовах сьогодення; ознайомляться з електронними інструментами комунікації внутрішньої та зовнішньої; випрацюють комунікаційні плани роботи на місяць із застосуванням електронних інструментів; ознайомляться з існуючим досвідом роботи народних депутатів України та команд в округах.