Функціонування рибного господарства в США

Функціонування рибного господарства в США

У США до 1976 року управління рибною промисловістю не здійснювалось. Після прийняття Закону Про охорону та управління рибним господарством (Magnuson-Stevens Fishery Conservation and Management Act), федеральний уряд почав здійснювати управління рибним господарством. Управління рибальською промисловістю в США здійснюється на федеральному рівні та на рівні штатів.

На рівні штатів (чи регіонів, округів) комісії з риболовства здійснюють управління рибальством на внутрішніх водоймах та на прибережних/берегових морських територіях. Юрисдикція штатів поширюється на відстань 3 морських миль (6 км) від берегової лінії. Ці території перебувають під контролем відповідного прибережного штату, а не під федеральним контролем чи контролем Національної служби морського рибальства (The National Marine Fisheries Service (NMFS)). Зазвичай використовуються традиційні методи, включаючи обмеження на вилов, обмеження методу ловлі та закриття ділянки і встановлення часу для ловлі. На федеральному рівні контроль за прибережним рибальством в межах виняткових економічних зон (exclusive economic zone (EEZ)), в межах 200 морських миль (370 км) від узбережжя, але за межами території берегового рибальства) здійснює NMFS, а також одна з восьми Регіональних рад з управління рибним господарством (Regional Fishery Management Councils).

Вісім Регіональних рад з управління рибним господарством відповідають за розробку та реалізацію планів управління рибальством. Ці плани призначені як для відновлення рибних запасів, що вичерпуються, так і для управління існуючими здоровими запасами. Національна служба морського рибальства допомагає Міністру Торгівлі (Secretary of Commerce) в оцінці та затвердженні планів рад з управління рибним господарством. Ради регіонального управління рибним господарством складаються з членів, які призначаються губернаторами відповідних штатів, які згодом схвалюються Міністром Торгівлі.

 

файл публікації: 

Тип матеріалів: 

Відповіді на запити