Новини та події Програми РАДА

Програма USAID РАДА організувала дискусію про про годину питань до Уряду як інструмент парламентського контролю

Втр, 17/10/2017 - 17:30

У березні 2016 року до уваги народних депутатів України було запропоновано Дорожню карту щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України, розроблену Місією Європейського парламенту з оцінки потреб Верховної Ради України.
 
В продовження заходів з підтримки парламентської реформи Програма USAID РАДА організувала 13 жовтня 2017 року круглий стіл на тему «Година питань до Уряду як інструмент парламентського контролю», що відбувся в рамках проведення 10 регламентних дискусій, метою яких є сприяння імплементації парламентської реформи.

Програма USAID РАДА провела круглий стіл про взаємодію законодавчої та виконавчої влади

Втр, 10/10/2017 - 12:15

У березні 2016 року до уваги народних депутатів України було запропоновано Дорожню карту щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України, розроблену Місією Європейського парламенту з оцінки потреб Верховної Ради України.

Міські зібрання у форматі Town Hall Meeting на тему «Стратегії розвитку молодіжної політики Донецької області»

Втр, 03/10/2017 - 13:00

28 вересня 2017 року о 15.00 у місті Волноваха в Районному центрі культури і дозвілля (вул. Центральна, 94) відбулися міські зібрання у форматі Town Hall Meeting на тему «Стратегії розвитку молодіжної політики Донецької області».

Програма USAID РАДА провела тренінг в рамках ініціативи модельний округ для українських та латвійських парламентарів

Пон, 02/10/2017 - 11:00

29 вересня - 1 жовтня Програма USAID РАДА провела тренінг в Чернігові в рамках ініціативи модельний округ з депутатами ВР та Латвійського Сейму. Депутати та їхні команди обмінювалися досвідом з організації роботи в окрузі, обговорювали сучасні комунікаційні інструменти, які Програма USAID РАДА надавала учасникам з метою налагодження діалогу з виборцями на новому рівні («таун-холи», публічні звіти перед місцевими радами та виборцями округу, прес-тури регіональних журналістів до ВР, тренінги, навчання та заходи просвітницької роботи з громадськістю.

Як використовувати соцмережі в роботі: заключний тренінг з ефективних комунікацій для парламентарів

Суб, 30/09/2017 - 12:00

27-28 вересня 2017 року громадська організація «Інтерньюз-Україна» в рамках Програми USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа, провела дводенний тренінг: «Ефективні комунікації: як використовувати інструменти Інтернету та соціальних медіа в роботі комітетів ВРУ» для народних депутатів України, їх помічників-консультантів, прес-секретарів народних обранців, а також працівників Апарату ВРУ. Участь у тренінгу взяли 13 осіб, серед яких – представники Комітетів та Апарату Верховної Ради України.

Сторінки