Новини та події Програми РАДА

Парламентарі та представники комітетів обговорили потреби в інформаційно-аналітичних матеріалах

Втр, 26/05/2020 - 15:30

26 травня відбулась інформаційна сесія, присвячена обговоренню підтримки, яку надають парламентарям дослідницькі служби при парламентах світу та перспективам створення такої служби в структурі Апарату Верховної Ради України

Польська експертка Аґнешка Ґжелак розповіла про роботу парламентських дослідницьких служб

Пон, 25/05/2020 - 18:15

Докторка європейського права Аґнешка Ґжелак інформувала народних депутатів України та їхніх помічників про роботу парламентських дослідницьких служб Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини. Вона, зокрема, розповіла про юридичну базу створення таких інституцій, їхні функції, про ресурси та можливості, навчання працівників.

Відбулася онлайн-презентація стратегічного плану розвитку Освітнього центру Верховної Ради України

Чтв, 30/04/2020 - 22:00

У заході взяли участь керівництво Апарату Верховної Ради України, народні депутати України та їхні помічники, представники Програми USAID РАДА, Проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи в Україні та громадських організацій, працівники Освітнього центру, які були активно залучені до розробки стратегічного плану.

Народні депутати і помічники-консультанти вчились готувати електронні депутатські запити і звернення

Чтв, 30/04/2020 - 20:45

Програма USAID РАДА та Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України провели черговий онлайновий семінар для народних депутатів та їхніх помічників-консультантів.

Понад 50 учасників обговорили використання систем електронного документообігу. Значну увагу вони звернули на підготовку електронних депутатських звернень і запитів.

Ініціатором таких семінарів є Програма РАДА. Вона надає технічну підтримку в їх проведенні та бере участь в їх організації.

Учасники зустрічі представників проектів технічної допомоги обговорили питання віддаленої роботи парламентських комітетів

Срд, 29/04/2020 - 18:15

В умовах карантину комітети Верховної Ради налагоджують свою діяльність в онлайн-режимі. З якими викликами вони при цьому зіштовхнулись, які інструменти використовують – на цю тему спілкувались учасники щомісячної координаційної зустрічі представників проектів технічної допомоги, яку проводить Програма USAID РАДА.

Парламентарі та помічники-консультанти вчились користуватись електронними інструментами

Втр, 28/04/2020 - 18:45

Програма USAID РАДА спільно з Управлінням комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України провела онлайн-семінар для народних депутатів та їхніх помічників-консультантів.

Захід був присвячений роботі з електронними системами ВРУ у віддаленому режимі.

Учасники обговорили питання законотворчої діяльності, зокрема створення нових законопроектів. Вони вдосконалили навички користування електронним робочим місцем народного депутата та системою електронного документообігу, розглянули особливості опрацювання вхідної та вихідної документації.

Освітній центр Верховної Ради України провів чергове онлайн-заняття для школярів

Срд, 22/04/2020 - 18:45

Про український парламент учасникам уроку розповіла народна депутатка України Наталія Піпа.

Парламентарка поділилась своїм досвідом роботи у Верховній Раді. Вона також відповіла на численні запитання учасників, які стосувались політичної діяльності та особливостей діяльності депутатів.

Учасники швейцарсько-української відеоконференції обговорили сучасні виклики та можливості для демократії

Срд, 22/04/2020 - 18:30

Посольство Швейцарії в Україні у співпраці з Програмою USAID РАДА провели відеоконференцію. Вона була присвячена викликам та можливостям для демократії, які виникли у Швейцарії та Україні у зв’язку з пандемією коронавірусу.

У заході взяли участь народні депутати України та їх помічники-консультанти, представники Апарату Верховної Ради України.

Дискусію модерував директор Програми USAID РАДА Ігор Когут.

Сторінки