Новини та події Програми РАДА

«Парламентські дні» у Вінниці почались з презентації експозиції «Рада Інфо» та Освітнього центру ВР

Чтв, 20/02/2020 - 19:15

Вінниця стала двадцятим містом, у якому Програма USAID РАДА спільно з Апаратом Верховної Ради України проводять «парламентські дні».

Народні депутати України та їхні помічники відвідали тренінг з основ асоціації з ЄС

Суб, 15/02/2020 - 19:30

Фонд Східна Європа і Центр ліберальної сучасності (Німеччина) провели дводенний тренінг “Основи процесу Асоціації з ЄС”.

Він відбувся в рамках реалізації Проекту "Україна в Європі".

Програма РАДА протестувала методологію тренінгів для парламентарів та працівників Апарату ВРУ щодо переходу на електронний документообіг

Срд, 12/02/2020 - 19:30

Програма РАДА провела пілотний тренінг на тему «Електронний документообіг у ВРУ: зміни до Регламенту та практичні аспекти». Він був розроблений спільно з Управлінням комп’ютеризованих систем Апарату ВРУ.

Це перший подібний тренінг на дану тематику. У ньому взяли участь співробітники Управління комп’ютеризованих систем, залучені до процесу навчання новим електронним системам, а також представники Головного юридичного управління Апарату ВРУ та секретаріату Комітету з питань Регламенту.

Помічники членів Комітету ВР України з питань організації державної влади покращили свої знання щодо законодавчого процесу

Втр, 11/02/2020 - 20:00

Програма USAID РАДА провела пілотний тренінг на тему «Законодавчий процес у Верховній Раді України». Це перша навчальна сесія Програми, присвячена детальному розгляду цієї тематики.

Народні депутатки України обговорили шляхи покращення роботи в округах та комунікації з виборцями

Птн, 07/02/2020 - 17:00

Програма USAID РАДА у співпраці з народною депутаткою України Іриною Констанкевич провела робочу зустріч з народними депутатками України, обраними в одномандатних виборчих округах.

Помічники народних депутатів з Луганщини покращили свої знання щодо роботи в команді

Пон, 03/02/2020 - 16:15

Тренери Програми РАДА провели в Сєвєродонецьку тренінг для помічників-консультантів народних депутатів. Навчальна сесія була присвячена питанням діяльності парламентарів та їхніх команд.

Учасники більше дізнались про особливості роботи депутатів та процедуру прийняття законів. Вони познайомились з організацією діяльності Апарату ВР та секретаріатів парламентських комітетів.

Освітній центр Верховної Ради України провів уроки на Луганщині

Птн, 31/01/2020 - 18:30

Географія виїзних уроків Освітнього центру Верховної Ради розширюється. Цього разу він побував на Луганщині, у Щасті та Новоайдарі.

Під час занять діти дізнались про роль Верховної Ради, її діяльність, про особливості роботи народних депутатів.

Учасники координаційної зустрічі проектів технічної допомоги обговорили шляхи покращення роботи Верховної Ради

Срд, 29/01/2020 - 20:45

Програма USAID РАДА провела зустріч представників проектів технічної допомоги. Участь у ній взяли народні депутати України, представники Апарату Верховної Ради, проектів технічної допомоги, міжнародних організацій та іноземних посольств.

Представники проектів технічної допомоги та міжнародних організацій знайомились з Регламентом Верховної Ради

Птн, 24/01/2020 - 17:45

Програма РАДА провела тренінг для представників проектів технічної допомоги та міжнародних організацій, які співпрацюють з українським парламентом.

Навчальна сесія була присвячена питанням Регламенту Верховної Ради.

Учасники поглибили свої знання щодо процедури прийняття законів та форм роботи ВР.

Програма РАДА презентувала у Хмельницькому Освітній центр Верховної Ради і провела тренінг для помічників народних депутатів

Птн, 24/01/2020 - 17:00

Представники Програми РАДА провели у Хмельницькому низку заходів. Зокрема, вони представили діяльність парламентського Освітнього центру, а також провели тренінг для помічників народних депутатів.

Керівник Освітнього центру ВР Марина Терещук розповіла школярам про роботу Верховної Ради, її роль та функції. Діти взяли участь у інтерактивній грі та переглянули відеофільм, присвячений діяльності парламенту.

Сторінки