Новини та події Програми РАДА

Парубій та Маршал Польського Парламенту Марек Кухцінський обговорили Карпатську макрорегіональну стратегію

Пон, 26/06/2017 - 16:30

Львівська обласна державна адміністрація організувала Форум Місцевого Розвитку в Трускавці 23 - 25 червня 2017 року. Форум має стати міжнародною платформою для обміну досвідом для посилення співпраці між країнами Карпатського регіону.

Олена Суслова презентувала посібник-дослідження ґендеру в державній політиці та нормативно-правових актах

Срд, 21/06/2017 - 15:15

20 червня 2017 року в офісі програми USAID РАДА пройшла презентація нового посібника "Аналіз державної політики та нормативно-правових актів на відповідність принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків".

USAID РАДА провела тренінг для народних депутатів в рамках проекту «Модельний округ»

Срд, 21/06/2017 - 15:00

16 - 19 червня 2017 у селі Світязь Волинської області Програма USAID РАДА провела тренінг в рамках ініціативи “Модельний округ”. Учасниками заходу стали народні депутати України Олександр Кодола та Ігор Гузь, а також помічники народних депутатів України і представники міжнародних організацій.

IPTAC зібрав стейкхолдерів, щоб проаналізувати стан впровадження судової реформи

Чтв, 01/06/2017 - 14:00

31 травня на зустрічі програм та проектів технічної допомоги, що працюють з Парламентом, Програма USAID РАДА зібрала всіх стейкхолдерів, щоб проаналізувати стан впровадження судової реформи, яка розпочалася рік тому, визначити головні бар’єри, скоординувати зусилля для подальшого спільного просування.  Серед присутніх: народні депутати України, їх помічники, представники профільного міністерства та Адміністрації Президента, міжнародних організацій та експертної спільноти.

Серед головних висновків понад тригодинної дискусії:

Випускники першого в Україні навчального курсу з ґендерних аспектів державної політики отримали сертифікати про успішне завершення

Чтв, 01/06/2017 - 15:30

31 травня 2017 року Програма USAID РАДА, керівництво Апарату ВРУ вручали сертифікати, що засвідчили про успішне завершення навчання, випускникам першого в Україні навчального курсу «Аналіз державної політики та нормативно-правових актів на відповідність принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків». Чотиримісячний курс,  розроблений експертом з ґендерних питань Програми USAID РАДА Оленою Сусловою, був організований для працівників Апарату Верховної Ради України.

Сторінки