Новини та події Програми РАДА

Представники вітчизняних та міжнародних організацій обговорили стан конституціоналізму в Україні

Пон, 02/12/2019 - 21:30

2 грудня в Києві відбувся Форум "Стан та перспективи конституціоналізму в Україні", співорганізатором якого була Програма USAID РАДА.

Співорганізаторами Форуму стали IDEA Ukraine, Офіс Ради Європи в Україні, Національний демократичний інститут, Центр конституційної демократії Університету штату Індіана, Центр політико-правових реформ, Мережа UPLAN.

Проект «Україна в Європі» допоможе налагодженню зв’язків українських парламентарів з їхніми європейськими колегами

Втр, 26/11/2019 - 22:30

Програма РАДА провела традиційну координаційну зустріч проектів технічної допомоги, які співпрацюють з Верховною Радою. Цього разу вона була присвячена питанням німецько-українського співробітництва у контексті парламентського розвитку.

Проект «Україна в Європі» сприятиме утвердженню європейських цінностей у парламентській діяльності

Пон, 25/11/2019 - 20:45

Фонд Східна Європа, Центр ліберальної сучасності (Zentrum Liberale Moderne, Німеччина) та Програма РАДА провели робочий сніданок за участі пані Марілуїзе Бек, німецької політикині, колишньої депутатки Бундестагу, членкині Парламентської асамблеї Ради Європи ти директорки програм Центральної та Східної Європи Центру Ліберальної Сучасності.

Учасники публічної дискусії обговорили проблеми та виклики, які стоять перед нинішнім парламентом

Втр, 19/11/2019 - 13:00

Одним із заходів, які відбулись в рамках парламентських днів у Одесі, стала публічна дискусія “Європейські цінності та український парламентаризм”. 

Ребекка Хармс: «Якість демократії можна визначити за допомогою одного показника: у випадку парламенту це міра, якою парламентська більшість поважає права меншості та опозиції»

Пон, 18/11/2019 - 21:00

Студенти Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова відвідали лекцію німецької політикині, колишньої членкині Європарламенту Ребекки Хармс. Вона була присвячена європейським стандартам та демократичним принципам парламентського представництва.

Народні депутати України та представники посольств, міжнародних організацій та проектів технічної допомоги обговорили питання вдосконалення комунікації з виборцями

Втр, 05/11/2019 - 20:30

Програма РАДА провела чергову координаційну зустріч проектів технічної допомоги, які надають підтримку Верховній Раді України. Цього разу захід був присвячений питанням покращення взаємодії парламенту з виборцями в регіонах.

Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний провів зустріч з представниками неурядових організацій в Україні в розрізі парламентської реформи

Пон, 04/11/2019 - 16:45

1 листопада Керівник Апарату Верховної Ради В'ячеслав Штучний провів зустріч із міжнародними неурядовими організаціями, що надають підтримку українському Парламенту в розрізі проведення парламентської реформи та розбудови його потенціалу.

Сторінки