"Депутатський контроль" долатиме корупцію в Україні у співпраці з USAID РАДА

Птн, 03/04/2015 - 20:15

Керівництво Міжфракційного депутатського об'єднання (МДО) "Депутатський контроль" зустрілося з керівниками програми USAID РАДА для обговорення шляхів налагодження співпраці з Урядом США щодо подолання корупції в Україні. Про це повідомлено на сайті МДО.

Директор USAID РАДА Едуард Рахімкулов і заступник директора Еліна Шишкіна зазначили, що реформи, спрямовані на подолання корупції, є одним із основних тематичних пріоритетів діяльності програми. "Програма USAID РАДА надзвичайно зацікавлена у подальшій співпраці з МДО "Депутатський контроль", оскільки для вас головне – результат подолання корупції, а для нас – щоб інструменти протидії були незворотними", – наголосив пан Рахімкулов.

Співголова МДО "Депутатський контроль", народний депутат Геннадій Кривошея, подякував програмі за важливу роботу, направлену на розвиток України та запропонував механізми співпраці, які сприятимуть якісним змінам у державі.

Голова Секретаріату МДО "Депутатський контроль" Вадим Руденко підкреслив, що сьогодні вкрай важливим для системного подолання корупції є співпраця з провідними експертами для обміну досвідом в антикорупційній галузі, а також – встановлення постійних дружніх зв’язків щодо спільних зусиль у подоланні корупції у секторі державного управління.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про якісну дорадчо-консультативну допомогу та подальші спільні дії, які дозволять докорінно змінити рівень корупції в Україні з позитивною тенденцією.