Депутати-реформатори обговорили пріоритети політики з представниками громадянського суспільства та організацій технічної допомоги

Птн, 10/04/2015 - 15:45

Директор Програми USAID РАДА Едуард Рахімкулов взяв участь у зустрічі в Верховній Раді з метою обговорення пріоритетних питань законодавчої політики на наступний пленарний тиждень.

Учасниками зустрічі була група орієнтованих на реформи народних депутатів та експертів, а також представники організацій громадянського суспільства ("Реанімаційний пакет реформ", "Чесно", "Сильніші разом") і міжнародних організацій технічної допомоги (дорадча місія ЄС і Програма USAID РАДА).

Учасники зустрічі проаналізували події поточного пленарного тижня та його результати, обговорили законодавчі пріоритети на тиждень 21-24 квітня. Серед інших обговорених питань – призначення до Центральної виборчої комісії, Антимонопольного комітету та Вищої ради юстиції, а також нові редакції проектів законів про Кабінет Міністрів та центральні органи виконавчої влади.

Проведення кожного пленарного тижня таких зустрічей було ініційовано цією групою налаштованих на реформи депутатів та експертів.