Директор USAID РАДА на форумі місцевого самоврядування розповів про завдання програми у сфері електронного врядування

Птн, 27/03/2015 - 22:30

Директор програми USAID РАДА Едуард Рахімкулов розповів про завдання і діяльність програми у сфері електронного врядування під час панельної дискусії в рамках ІІІ Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування, що завершився сьогодні у Львові.

За словами керівника програми, її найближчі завдання у цій сфері полягають у більш ефективному залученні громадян до законодавчого процесу, розширенні участі громадян у моніторингу роботи Верховної Ради, посиленні ефективності незалежного парламентського контролю за виконавчою владою.

USAID РАДА виконуватиме ці завдання через допомогу українському парламенту у впровадженні окремих елементі е-врядування. Зокрема програма реалізовує два взаємопов'язані проекти – "Модельні округи" та "Мобільні офіси".

Презентація пана Рахімкулова доступна на сайті USAID РАДА у форматі PDF.

У форумі також брав участь менеджер проектів програми Ігор Парасюк.

Форум місцевого самоврядування проводився за ініціативи Львівської міської ради з 26 по 27 березня 2015 року. Програма USAID РАДА є одним із спонсорів заходу, який зібрав понад 150 учасників — міських голів, українських та іноземних експертів у сфері місцевого самоврядування, представників муніципалітетів та органів виконавчої влади, представників міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, громадських організацій та аналітичних центрів, а також представників центральних органів влади.

За підсумками роботи форуму було підготовлено проект резолюції, яку організатори після завершення редагування скерують до центральних органів законодавчої та виконавчої влади України.