Директор USAID РАДА презентував програму представникам міст – учасників проекту FBA

Птн, 27/03/2015 - 23:00

Директор програми USAID РАДА Едуард Рахімкулов у Львові презентував програму представникам 12 міст – учасників проекту шведської Академії Фольке Бернадотта (FBA) "Місцеве самоврядування і верховенство права".

Презентація відбулася під час конференції, однією з цілей якої було виробити стратегію співпраці не тільки в рамках згаданого проекту, але й між різними проектами технічної допомоги, що працюють у сфері місцевого самоврядування та верховенства права в Україні. Зокрема пан Рахімкулов був модератором секції "Налагодження ефективної співпраці між проектами, що діють у сфері місцевого самоврядування та верховенства права в Україні".

У конференції також взяли участь голова Комітету ВР з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко та заступник голови Комітету Сергій Кудлаєнко.

Проект "Місцеве самоврядування і верховенство права" має на меті зміцнити та інтегрувати принципи верховенства права у сфері публічних послуг в Україні на рівні місцевого самоврядування, як повідомляє сайт FBA. (Фото: сайт Верховної Ради)