Експерт програми USAID РАДА повторив лекцію з андрагогіки для нової групи інтернів

Срд, 01/04/2015 - 23:45

Ще близько 20 інтернів Програми парламентського стажування відвідали повторну семінар-лекцію "Що таке андрагогіка, або особливості сприйняття інформації дорослою аудиторією", проведену менеджером проектів програми USAID РАДА Ігорем Парасюком в Європейському інформаційному центрі ВР.

Семінар мав на меті ознайомити слухачів з психологічними особливостями реакції дорослої аудиторії на нову інформацію та дати відповідь на такі запитання:

  • Що таке комунікація і від чого залежить її успішність?
  • Як працює суспільна психологія?
  • Якими є механізми навчання слухачів?
  • Що робить публічний виступ успішним, як його готувати, якою має бути презентація, аби її справді слухали й запам’ятали?
  • Чим навчання відрізняється від спілкування та пропаганди?

Після семінару одна з його учасниць, Вікторія Лутчак, написала на своїй сторінці Facebook: "Це було чудово! 3-годинний курс з андрагогіки від Ігоря Парасюка. Сьогодні дізнались, що робить публічний виступ успішним, як не провалити презентацію, як визначити внутрішній стан людини за мовою жестів та вийти з непростих ситуацій, бути у центрі уваги аудиторії і ще море цікавої інформації із саморозвитку особистості. Дякуємо організаторам "Ліги інтернів" за прекрасну можливість для розвитку!" (Фото: FB Вікторії Лутчак)