Голова Верховної Ради Дмитро Разумков високо оцінив внесок Програми USAID RADA у розбудову демократії і парламентаризму

Пон, 16/12/2019 - 20:15

Посольство США в Україні представило у Верховній Раді України діяльність установ Уряду США.

Співорганізаторами заходу стали Апарат Верховної Ради України, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Програма USAID РАДА.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час зустрічі із Тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором відзначив ефективну взаємодію між Україною і Сполученими Штатами Америки і подякував за допомогу в економічній та міжнародній сферах.

Дмитро Разумков також високо оцінив внесок Програми USAID RADA у розбудову демократії і парламентаризму.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор зазначив, що США підтримують Україну у її русі на шляху побудови демократичної держави.

Директор Місії USAID в Україні Сюзан Фріц у своєму виступі зосередилась на співробітництві з Верховною Радою та її комітетами.

Заступниця Директора відділу сприяння розвитку демократії та врядування Енн Хоппер детальніше зупинилась на питаннях реформування українського парламенту. Вона, зокрема, інформувала про роботу, яку провела Програма USAID РАДА щодо створення дослідницької служби у парламенті, розвитку Освітнього центру ВР та навчання народних депутатів та їхніх помічників.

Під час презентації, представники Посольства США розповіли про різні напрямки україно-американської співпраці, зокрема щодо боротьби з корупцією, верховенства права, економічного зростання, допомоги у безпековій сфері та ін.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).