Голова ВР України Андрій Парубій відкрив перше засідання робочої групи зі створення парламентського освітнього центру

Птн, 12/04/2019 - 17:30

12 квітня відбулось перше засідання робочої групи зі створення освітнього центру при Парламенті України. Воно пройшло під головуванням Голови Верховної Ради Андрія Парубія та за участі заступника керівника Апарату ВРУ Петра Боднара.

Розвиток центру є одним з напрямків роботи Програми USAID РАДА.

Андрій Парубій, відкриваючи засідання, наголосив, що роль освітнього центру при Парламенті України є надзвичайно важливою на даному етапі розвитку нашої держави. Він подякував усім народним депутатам, співробітникам Верховної Ради та представникам проектів технічної допомоги, які підтримали ідею створення такого центу при ВРУ та долучились до її реалізації.

Директор Програми USAID РАДА Ігор Когут відзначив, що підтримка розвитку освітнього центру є одним із напрямків роботи Програми до 2020 року. Програмою вже створено величезну кількість освітніх матеріалів з тематики парламентаризму, що можуть використовуватись у роботі центру.

Марина Терещук, керівник новостворюваного освітнього центру, презентувала загальну концепцію та бачення розвитку центру.

Нагадаємо, що нещодавно центр провів свій перший освітній захід – інтерактивну екскурсію Парламентом для школярів. Більш детально про неї можна дізнатись за посиланням https://bit.ly/2v211xq.

Метою освітнього парламентського центру є підвищення обізнаності громадян, включно зі студентами та молоддю, щодо принципів та функцій парламенту і демократії. Його розвиток є одним з напрямків діяльності Програми USAID РАДА.

Його підготовка відбувається з урахуванням найкращого міжнародного досвіду.

Очікується, що діяльність центру сприятиме поширенню знань про роль та функції Верховної Ради серед різних верств населення та про парламентаризм загалом.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).