Інформаційно-дослідницький центр підготує інформаційні довідки на запит Комітету з питань антикорупційної політики

Чтв, 12/03/2020 - 15:15

12 березня 2019 відбулось засідання парламентського Комітету з питань антикорупційної політики. На ньому була презентована діяльність Інформаційно-дослідницького центру при Верховній Раді України (ІДЦ), підтримку якому надає Програма USAID РАДА.

Про діяльність центру народним депутатам України та працівникам секретаріату розповіла радниця зі стратегічного планування Програми USAID РАДА Марина Руденко.

Вона, зокрема, інформувала присутніх про досвід функціонування інформаційно-дослідницьких служб при парламентах США, Канади, Польщі, Німеччини, Британії, Європарламенту та про досвід роботи ІДЦ при Верховній Раді України.

Насьогодні ІДЦ готує тематичні інформаційно-аналітичні матеріали для забезпечення законодавчої роботи та заходів комітетів ВР. Інформаційні довідки надаються у відповідь на запити народних депутатів України, керівників секретаріатів комітетів та фракцій, структурних підрозділів Апарату ВР; вони використовуються при роботі парламентарів у округах та для моніторингу виконання законів і міжнародних документів.

Діяльність ІДЦ викликала суттєву зацікавленість з боку учасників засідання Комітету; вони обговорили питання залучення Центру до підготовки інформаційних довідок на різну тематику, зокрема щодо досвіду та методології інших країн у проведенні антикорупційної експертизи законопроєктів.

Народні депутати та керівники секретаріатів парламентських комітетів і фракцій можуть замовити інформаційну довідку через он-лайн форму за посиланням https://forms.gle/trY3XtQMbUAEguNE8.
Раніше створені документи можна знайти на сайті ІДЦ (http://euinfocenter.rada.gov.ua/) у вкладці «Відповіді на запити».

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).