Освітній центр Верховної Ради України проводить парламентські уроки для школярів Дніпра

Пон, 23/12/2019 - 15:30

У рамках парламентських днів, які проходять у Дніпрі 23-24 грудня, Освітній центр Верховної Ради України проведе 6 уроків для школярів.

Заняття присвячені діяльності Верховної Ради України. Учні дізнаються про функції вітчизняного парламенту та його структуру.

Участь в одному з уроків взяв народний депутат України Роман Каптєлов. Відповідаючи на запитання, він детально розповів, з чого складається робота парламентарів, як розробляються та приймаються закони.

“Закони - це правила гри, за якими грає держава,” – зазначив Роман Каптєлов.

 

З діяльність українського парламенту школярів знайомила керівниця Освітнього центру ВР Марина Терещук.

Освітній Центр Верховної Ради України був офіційно відкритий у липні 2019 року за підтримки Програми РАДА. Його метою є підвищення обізнаності громадян, в тому числі школярів та студентів, щодо принципів демократії, структури та функцій парламенту.

Парламентські дні у Дніпрі включали цілу низку заходів, зокрема відкриття експозиції «Рада Інфо», публічну дискусію з питань взаємодії між органами місцевого самоврядування, народними депутатами України та громадськістю, а також тренінг для помічників парламентарів щодо діяльності народних депутатів та їхніх команд.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).