Освітній центр ВР провів Всеукраїнський онлайн-урок

Втр, 15/09/2020 - 19:00

Освітній центр Верховної Ради України відсвяткував Міжнародний день демократії, провівши всеукраїнський онлайн-урок.

Школярі 8-11 класів з усієї України дізнались про особливості демократії. Вони також вчились вирішувати непрості соціальні проблеми, використовуючи демократичні процедури.

На початку заняття з вітальним словом до школярів звернувся керівник Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України Тарас Пастушенко.

«Ви скоро станете учасниками політичного життя України. І вашою відповідальністю буде визначати, якою буде ця влада в країні. І я сподіваюсь, що багато з вас самі стануть представниками цієї влади, які будуть вирішувати долю українського народу»,- зазначив пан Тарас.

Від імені Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) до учасників звернувся Едгар Мейсон. Він, зокрема, зазначив, що створення та розвиток Освітнього центру ВР стало результатом ефективного співробітництва Апарату Верховної Ради України та Програми USAID РАДА.

Він, зокрема, сказав: «Ми хочемо, щоб Україна стала заможним суспільством, заснованим на принципах верховенства права, в якому захищаються права кожної людини, і люди мають рівні можливості. Ось чому США так підтримує Україну на її шляху до зміцнення демократії».

Також школярів привітав директор Програми USAID РАДА Ігор Когут.

Він зазначив: "Для мене демократія – це, насправді, знання. Знання демократичних процедур, народовладдя, процедур участі. Освітній центр Верховної Ради постав як осередок, де можна для молоді, студентства, школярів, людей літнього віку надавати всю освітню інформцацію, яка б дозволяла краще розуміти парламент".

Зустріч модерувала керівниця Освітнього центру ВР Марина Терещук.

Заняття провела Леся Юрчишин, викладачка курсів громадянської освіти, правознавства та історії, яка входить в ТОП-50 кращих вчителів України за рейтингом Global Teacher Prize Ukraine 2020.