Освітній парламентський центр познайомив школярів з Верховною Радою

Птн, 29/03/2019 - 11:00

Освітній парламентський центр познайомив школярів з Парламентом України. Це був перший захід в рамках діяльності освітнього центру при Верховній Раді.

Учні переглянули відео про її роботу. Також вони зіграли в симуляційну інтерактивну гру «Парламент», отримавши змогу відчути себе в ролі депутатів і зануритись у світ парламентаризму.

Метою освітнього парламентського центру є підвищення обізнаності громадян, включно зі студентами та молоддю, щодо принципів та функцій парламенту і демократії. Його розвиток є одним з напрямків діяльності Програми USAID РАДА.

Екскурсія відбулась 28 березня 2019 р.

Участь у заході взяв народний депутат України Михайло Хміль, який розповів школярам про роботу парламенту та вручив їм сертифікати на згадку про їхній візит до Верховної Ради.

Михайло Хміль, народний депутат України: «Екскурсії Верховною Радою – чудова можливість познайомитись дітям з парламентом. Але набагато цікавіше їм під час таких відвідин відчути себе на якусь мить справжнім парламентарем. І освітній центр якраз покликаний, у формі інтерактивних ігор, дати дітям глибші знання про роботу Верховної Ради».

Марина Терещук, керівник освітнього парламентського центру, Програма USAID РАДА: «Наше завдання – зробити так, щоб діти на практиці, в ігровій формі, зрозуміли, як відбуваються процеси законотворення, як реалізується представницька функція депутатів. Важливо показати відкритість парламенту, показати дітям, власне, «серце» українського парламентаризму - Верховну Раду, підвищувати рівень довіри до Верховної Ради серед громадськості».

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).