Парламентарі разом з представниками органів місцевого самоврядування, державної влади та НУО шукали шляхи покращення співпраці в округах Дніпропетровщини

Пон, 23/12/2019 - 21:45

Програма РАДА, спільно з Апаратом Верховної Ради України, Дніпропетровською ОДА та Дніпропетровською обласною радою провели в Дніпрі публічну дискусію.

Захід був присвячений питанням покращення комунікації в округах між парламентарями, місцевими органами влади та місцевого самоврядування. Учасники обговорити кращі практики організації спільної роботи у округах.

У заході взяли участь народні депутати України Ганна Лічман, Роман Каптєлов, Денис Герман, Дмитро Чорний та Кирило Нестеренко. Також його учасниками були представники органів місцевого самоврядування, державної влади та НУО.

Парламентарі відзначили низький рівень обізнаності виборців з функціями народних депутатів та наголосили на необхідності створення майданчиків для комунікації.
Учасники обговорили цілий ряд гострий питань як загальнонаціонального, так і регіонального рівня.

Наприклад, під час дискусії йшлося про виклики, пов’язані з децентралізацією, ситуацією з медичним обслуговуванням, вирішенням екологічних питань.

Присутні шукали шляхи розв'язання конкретних проблем регіону, об’єднуючи зусилля всіх зацікавлених сторін.

Народний депутат України Ганна Лічман запропонувала зробити зустрічі такого формату регулярними. За її словами, вони можуть проводитись раз у квартал.

Дискусія відбулась в рамках днів парламенту, які Програма РАДА проводить у Дніпрі 23-24 грудня.

Одним за напрямков діяльності Програми РАДА є реалізація неюпроекту «Модельний округ». Проект покликаний створити найбільш ефективну модель комунікації та взаємодії народних депутатів з виборцями. При цьому кращі практики планується поширити у регіонах, поглибивши роботу з різними категоріями виборців, зокрема з НУО, органами місцевого самоврядування, ЗМІ, бізнес-асоціаціями.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).