Помічники народних депутатів Вінничини покращували навички роботи в команді

Птн, 21/02/2020 - 21:15

У Вінниці завершився дводенний семінар для помічників народних депутатів. Він був присвячений різним аспектам діяльності парламентарів та їхніх команд.

У ньому взяли участь помічники-консультанти народних депутатів Олександри Устінової, Анатолія Драбовського, Лариси Білозір, Геннадія Вацака, Миколи Кучера та Юлії Овчинникової.

Учасники поглибили знання щодо правових основ та форм роботи народних депутатів у Верховній Раді та у виборчому окрузі, гарантій діяльності парламентарів. Вони дізнались про забезпечення роботи парламенту, зокрема про структуру Апарату ВР та функції секретаріатів комітетів.

Тренінг був організований Програмою USAID РАДА спільно з Апаратом Верховної Ради України. Він відбувся в рамках «парламентських днів», що проходять у Вінниці і триватимуть до 22 лютого.

Завтра у місті відбудуться ще два «парламентські» заходи: круглий стіл «Шляхи виявлення та аналізу проблем громад командами НДУ в співпраці з виборцями» та практичний семінар за участі депутатів місцевих рад.

«Парламентські дні» організовані в рамках компоненту Програми РАДА «Модельний округ». Він покликаний створити найбільш ефективну модель комунікації та взаємодії народних депутатів з виборцями та роботи в окрузі.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).