Працівники Апарату ВР та секретаріатів парламентських фракцій вдосконалюють навички підготовки інформаційних довідок

Втр, 25/02/2020 - 18:30

Законодавчий процес потребує відповідного аналітичного забезпечення. При цьому важливу роль відіграє вміння готувати інформаційні довідки у відповідь на запити народних депутатів.

Сьогодні Програма РАДА розпочала дводенний тренінг, присвячений підготовці інформаційно-аналітичних довідок. У навчальній сесії беруть участь працівники Апарату ВР та секретаріатів парламентських фракцій.

З вітальним словом до учасників звернулись директор Програми РАДА Ігор Когут і головний консультант відділу з питань державної служби, добору та розвитку персоналу Управління кадрів Апарату ВР Любов Шевчук.

У перший день учасники знайомляться з видами та особливостями аналітичних документів, які використовуються в сфері державної політики, з організацією роботи аналітичних груп. Вони розглядають типові труднощі при підготовці інформаційних довідок, знайомляться зі складовими запиту.

Завтрашній день буде присвячений напрацюванню практичних навичок підготовки довідок.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).