Представники Програм USAID РАДА та «Права людини в дії» обговорили особливості законодавчого процесу при захисті прав людей на окупованих територіях

Срд, 27/03/2019 - 16:45

Зустріч відбулась 26 березня 2019 р.

У заході взяли участь директор Програми USAID РАДА Ігор Когут, старший консультант Програми Володимир Крижанівський, керівник Програми USAID «Права людини в дії» Тарас Цимбрівський, представниця Місії USAID в Україні Ірина Смоліна та експертка Програми USAID «Права людини в дії» Марія Томак.

На фото справа наліво: директор Програми USAID РАДА Ігор Когут та старший консультант Програми Володимир Крижанівський

 

Тарас Цимбрівський висловив зацікавленість у залученні експертного потенціалу Програми РАДА для роз’яснення законодавчого процесу та процедур при підготовці законодавчих ініціатив, спрямованих на захист прав людей, постраждалих внаслідок окупації Криму та збройного конфлікту на сході України.

Також представники Програми USAID «Права людини в дії» розповіли про її діяльність, зокрема щодо протидії політично вмотивованим переслідуванням в зазначених регіонах.

На фото справа наліво: експертка Програми USAID «Права людини в дії» Марія Томак, керівник Програми USAID «Права людини в дії» Тарас Цимбрівський та представниця Місії USAID в Україні Ірина Смоліна

 

Учасники зустрічі обговорили напрямки можливої співпраці для виконання процедур, необхідних для розгляду відповідних законопроектів.

Програма USAID «Права людини в дії» виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).