Представники Програми РАДА розповіли студентам Східноєвропейского університету про створення дослідницької служби при Верховні Раді та конкурс на стажування у ній

Срд, 17/04/2019 - 16:30

17 квітня в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Луцьк, відбулась публічна лекція народного депутата України, голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганни Гопко. Тема виступу - «Субʼєктивізація України на міжнародній арені».

Після закінчення лекції директор Програми РАДА Ігор Когут і менеджер проектів Любомир Гультай (Lyubomyr Gultay) розповіли про роботу над створенням дослідницької служби Верховної Ради України, а також про програму стажування у ній.

Про конкурс на участь у стажуванні можна дізнатись за посиланням https://bit.ly/2D9WayF.

Завдання служби - інформаційно-аналітична підтримка народних депутатів, парламентських комітетів та Апарату ВРУ. Очікується, що вона стане потужним аналітичним ресурсом для народних депутатів та структурних підрозділів ВРУ задля покращення законодавчого процесу, підвищення якості парламентських дебатів та публічних консультацій для розробки якісного законодавства.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).