Представники Програми РАДА та Проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи окреслили шляхи співпраці

Чтв, 06/06/2019 - 16:30

Реформа Верховної Ради потребує співпраці зацікавлених сторін, зокрема проектів міжнародної технічної допомоги. 6 червня 2019 відбулась координаційна зустріч представників Програми USAID РАДА та Проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи.

На фото: представники Проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи

 

Проект ЄС-ПРООН представляли Олена Урсу, Олена Куліковська, Назар Гром та Наталя Ватаманюк. Від Програми РАДА участь у заході взяли її директор Ігор Когут, менеджер Любомир Гультай, експерт Леся Нечипоренко, керівник Освітнього центру Верховної Ради України Марина Терещук та експерт з питань електронного парламенту Сергій Чередниченко.

На фото: директор Програми РАДА Ігор Когут

 

Учасники розповіли про діяльність та плани подальшої роботи своїх проектів. Вони обговорили шляхи можливої співпраці, зокрема щодо розвитку парламентської просвіти, інформаційної онлайн-платформи ВРУ, вдосконалення інструментів комунікації парламенту і виборців та електронного врядування.

На фото: Олена Урсу, Проект ЄС-ПРООН з парламентської реформи

 

Однією з основних ініціатив Проекту ЄС-ПРООН з парламентської реформи є створення Офісу парламентської реформи – дорадчої групи керівництва Верховної Ради України та Апарату Верховної Ради України, яка надаватиме підтримку у проведенні парламентської реформи.

На фото: експерт Леся Нечипоренко, Програма РАДА

 

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

На фото: Олена Куліковська, Проект ЄС-ПРООН з парламентської реформи

На фото: менеджер Любомир Гультай, Програма РАДА

 

На фото: Назар Гром, Проект ЄС-ПРООН з парламентської реформи

 

На фото: Наталя Ватаманюк, Проект ЄС-ПРООН з парламентської реформи