Програма РАДА протестувала методологію тренінгів для парламентарів та працівників Апарату ВРУ щодо переходу на електронний документообіг

Срд, 12/02/2020 - 19:30

Програма РАДА провела пілотний тренінг на тему «Електронний документообіг у ВРУ: зміни до Регламенту та практичні аспекти». Він був розроблений спільно з Управлінням комп’ютеризованих систем Апарату ВРУ.

Це перший подібний тренінг на дану тематику. У ньому взяли участь співробітники Управління комп’ютеризованих систем, залучені до процесу навчання новим електронним системам, а також представники Головного юридичного управління Апарату ВРУ та секретаріату Комітету з питань Регламенту.

Основною метою цієї навчальної сесії було напрацювання методології для подальшого проведення таких тренінгів, розрахованих на співробітників структурних підрозділів Апарату ВРУ, співробітників секретаріатів комітетів, народних депутатів, співробітників Офісу президента та Секретаріату Кабінету міністрів України.

Передбачається, що тренери Програми РАДА будуть знайомити учасників з законодавчими аспектами запровадження електронного документообігу. Фахівці Управління комп’ютеризованих систем, у свою чергу, допомагатимуть учасникам засвоїти відповідні практичні навички; експерти будуть знайомити з системою електронного документообігу та інтегрованою з нею системою «Електронний законопроект», системами «Електронне засідання Комітету» та «Електронний порядок денний пленарного засідання».

У процесі обговорення даного пілотного тренінгу учасники та тренери обмінялися коментарями та пропозиціями стосовно інтеграції теоретичного та практичного модулів тренінгу. Вони також обговорили особливості методологічних підходів для різних цільових груп.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).