Програма РАДА розпочала Дні парламенту на Волині

Втр, 23/02/2021 - 16:45

23 лютого стартували Дні парламенту на Волині. Одночасно розпочалися онлайн-тренінги «Парламентська громадянська просвіта» та «Участь громадськості в роботі парламенту та законотворчому процесі. Адвокація». Темами зацікавилися понад 80 учасників - представники органів місцевого самоврядування та регіональних НГО, помічники-консультанти народних депутатів та ЗМІ.

Відкриваючи заходи, директор Програми РАДА Ігор Когут зазначив, що це вперше в історії України, а можливо і світу, така подія відбувається онлайн.

«Дні парламенту сьогодні – це приклад того, як в силу всіх карантинних обмежень ми все одно намагаємося надолужити брак комунікації, який дуже часто виникає між парламентом та виборцями. І не тільки з точки зору вирішення конкретних проблем округу, а з точки зору кращого розуміння ролі, місця та функцій Верховної Ради України. Завдяки таким заходам можна будувати взаємну довіру  та досягнути більш ефективного залучення громадян до процесу ухвалення законодавчих рішень». 

Парламентські дні на Волині тривають з 23 по 25 лютого. Серед запланованих заходів - квести для студентів та регіональні уроки Освітнього центру Верховної Ради, а також дискусії за участі народних депутатів України. З урахуванням карантинних обмежень всі заходи проводяться онлайн.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).