Програма РАДА розпочала дні парламенту у Дніпрі з презентації парламентського Освітнього центру та відкриття експозиції «Рада Інфо»

Пон, 23/12/2019 - 12:30

Експозиція «Рада Інфо» відкрилась у приміщенні Дніпропетровської обласної ради. Її стенди познайомлять всіх охочих зі структурою та роботою Верховної Ради України.

З вітальними словами до учасників заходу звернулись директор Програми РАДА Ігор Когут, народний депутат України Роман Каптєлов, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Анатолій Адамський та заступниця директора Програми РАДА Тетяна Бібік.

Під час відкриття експозиції, Програма РАДА також презентувала Освітній центр Верховної Ради України.

Нагадаємо, що Освітній центр Верховної Ради України створений за підтримки Програми РАДА. Він був офіційно відкритий у липні 2019 року. Його метою є підвищення обізнаності громадян, зокрема школярів та студентів, щодо принципів демократії, структури та функцій парламенту, а також проведення інтерактивних уроків для школярів.

Учасниками заходу стали представники органів місцевої влади та місцевого самоврядування, ЗМІ, громадських організацій.

Парламентські дні у Дніпрі тривають 23-24 грудня 2019. Вони включать публічну дискусію з питань взаємодії між органами місцевого самоврядування, народними депутатами України та громадськістю, тематичні уроки для школярів від Освітнього центру, робочу зустріч народних депутатів України з представниками органів місцевого самоврядування, а також тренінг для помічників парламентарів щодо діяльності народних депутатів та їхніх команд.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).