Програма РАДА відкрила в Одесі експозицію «Рада Інфо» та презентувала уроки парламентської грамотності

Пон, 06/05/2019 - 15:45

Програма USAID РАДА відкрила в Одесі експозицію «Рада Інфо» та презентувала уроки парламентської грамотності.

Співорганізаторами заходу також стали Асоціація народних депутатів України, Одеська національна наукова бібліотека та Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради.

Розвиток освітнього центру – один з ключових напрямів діяльності Програми РАДА. Його мета - підвищити обізнаність громадян, в тому числі школярів та студентів, щодо принципів демократії, структури та функцій парламенту. Офіційне відкриття центру заплановане на червень 2019 року.

Захід відкрила заступниця Директора Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Регіональної Місії USAID в Україні та Білорусі Енн Хоппер, яка наголосила на важливості налагодження діяльності парламентського освітнього центу. З вітальними словами до присутніх також звернулись директор Програми РАДА Ігор Когут та в.о. ректора Одеської академія неперервної освіти Одеської обласної ради Любов Задорожна.

На фото: керівниція Освітнього центру ВРУ Марина Терещук, директор програми USAID РАДА Ігор Когут та народний депутат України Олександр Кодола

 

Депутат VIII скликання Олександр Кодола та народний депутат України V скликання Дмитро Волошенков розповіли про виклики, які стоять перед Верховною Радою, зокрема з точки зору необхідності підвіщення до неї довіри з боку виборців.

На фото: заступниця Директора Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Регіональної Місії USAID в Україні та Білорусі Енн Хоппер

 

Марина Терещук, Програма РАДА, детально зупинилась на його завданнях та планах розвитку.

На фото: народний депутат України V скликання Дмитро Волошенков

 

Після цього для учнів шкіл був проведений урок та інтерактивна гра, присвячені роботі парламенту.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).