Програма USAID РАДА навчає Регламенту Верховної Ради України

Пон, 29/01/2018 - 18:15

29 січня у Тренінговому центрі Програма USAID РАДА розпочала дводенний тренінг про Регламент Верховної Ради України. Дані тренінги проводяться в рамках заходів з підтримки реалізації та впровадження парламентської реформи, у ході яких помічники народних депутатів ознайомляться з основними принципами Регламенту Верховної Ради України.

Головний експерт – Володимир Крижанівський, старший консультант Програми USAID РАДА, народний депутат України 1-го скликання.

Тренери: Яна Вертеба – Координаторка секретаріату у МФО "Рівні можливості" та Альона Гурківська - старший асистент-дослідник Програми USAID РАДА з питань парламентської реформи.

Головними завданнями тренінгу було знайомство та опрацювання таких тем, як: функції та форми роботи Верховної Ради, основні процедури, тонкощі законотворчого процесу, форми взаємодії між законодавчою та виконавчою гілками влади та механізмами взаємодії між громадськістю та владою.

Учасники заслухали вітальне слово та вступні ремарки від Ігоря Когута, директора Програми USAID РАДА, який зазначив, що "знання Регламенту це не програма мінімум, це нагальна потреба".

Згідно висловленими очікуванням, учасники тренінгу «Регламент Верховної Ради України» хотіли би поглибити власні знання, щодо певних аспектів Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», ознайомитись з процедурними тонкощами законотворчого процесу, проаналізувати можливості та механізми протидії порушення регламенту, підвищити кваліфікацію в рамках тренінгової діяльності у сфері впровадження парламентської реформи.

Завантажити посібник «Парламентський регламент: елементарний навчально-прикладний курс».

Рубрика: