Програма USAID РАДА представила діяльність Європейського інформаційно-дослідницького центру при ВР

Срд, 25/10/2017 - 17:00

Програма USAID РАДА представила діяльність Європейського інформаційно-дослідницького центру при ВР на координаційній зустрічі представників проектів міжнародної технічної допомоги 25 жовтня. 

Центр був створений з метою надання народним депутатам України, секретаріатам парламентських комітетів та Апарату ВР України інформації, яка може бути використана ними у законотворчій діяльності.

Що зроблено

(травень 2015 – жовтень 2017)

  • Експертами Центру підготовлено 181 інформаційно-аналітичний матеріал, на запити від 39 народних депутатів України (які працюють у 22 парламентських Комітетах та представляють 6 фракцій і депутатських груп), 10 секретаріатів Комітетів ВРУ, секретаріату депутатської фракції, Головного юридичного управління, прес-служби Апарату ВРУ та відділу звернень громадян Апарату ВРУ.
  • Матеріали Центру були використані для підготовки 48 законопроектів та 1235 пропозицій до доопрацювання законопроектів у другому читанні. Прийнято 5 Законів України та постанов Верховної Ради України.
  • Підготовлено 30 «пропозицій до політики» (Policy Papers) за тематикою діяльності 16 парламентських комітетів.
  • Ці матеріали були використані народними депутатами при підготовці 24 законопроектів та 2 проектів Постанов Верховної Ради України. Підготовлено 8 Info Briefs за положеннями «Дорожньої карти щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України».

Програма USAID РАДА вітає активні звернення депутатів Антона Геращенка, Олени Сотник, Андрія Вадатурського та закликає всіх охочих використовувати матеріали аналітиків.

Всі матеріали знаходяться у вільному доступі: http://euinfocenter.rada.gov.ua/