Програма USAID РАДА презентувала студентам Рівного програму стажування у інформаційно-дослідницькому центрі Верховної Ради України

Чтв, 18/04/2019 - 16:30

Представники Програми USAID РАДА відвідали Національний університет водного господарства та природокористування у Рівному. Вони розповіли студентам про роботу над створенням інформаційно-дослідницького центру, який діятиме при Верховній Раді України.

Мета служби полягатиме у  інформаційно-аналітичній підтримці народних депутатів, парламентських комітетів та Апарату ВРУ. Очікується, що вона стане потужним аналітичним ресурсом для народних депутатів та структурних підрозділів ВРУ задля покращення законодавчого процесу, підвищення якості парламентських дебатів та публічних консультацій для розробки якісного законодавства.

Нещодавно Програма РАДА оголосила конкурс на участь у стажуванні у інформаційно-дослідницькому центрі ВРУ. Про його умови можна дізнатись за посиланням https://bit.ly/2D9WayF.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).