Програма USAID РАДА провела координаційну зустріч проектів міжнародної допомоги «Програми міжнародної технічної допомоги та реформа парламенту».

Чтв, 28/03/2019 - 09:00

Під час заходу відбулося представлення спільного проекту ЄС - ПРООН з парламентської реформи, а також концепції Офісу парламентської реформи. Проект презентували Радник ПРООН з питань демократичного врядування / Керівник групи проектів з демократичного врядування Маркус Бранд та експертка з питань комунікації ПРООН Тетяна Шебуренкова.


Зліва направо: президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, радник ПРООН з питань демократичного врядування / Керівник групи проектів з демократичного врядування Маркус Бранд, директор Програми USAID РАДА Ігор Когут і Керівник програм розвитку демократії та врядування Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Олександр Піскун

 

Комунікаційна стратегія проекту передбачає забезпечення ефективної роботи освітнього парламентського центру, розвитком якого займається Програма USAID РАДА. Його мета - підвищення обізнаності громадян, включно зі студентами та молоддю, щодо принципів та функцій парламенту і демократії.

Під час зустрічі про завдання освітнього центру розповів заступник керівника Апарату Верховної Ради України Микола Шевчук.

Заступник керівника Апарату Верховної Ради Микола Шевчук

 

Захід відбувся 27 березня 2019 р.

Крім того, представники Лабораторії законодавчих ініціатив Світлана Матвієнко та Олександр Заславський поділились з присутніми результатами оцінки реалізації внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України.

Світлана Матвієнко, Лабораторія законодавчих ініціатив

 

У 2016-2018 роках Програма USAID РАДА заклала фундамент для успішних змін щодо підвищення якості законодавчого процесу, запровадження інструментів електронного парламентаризму, посилення участі громадськості в законотворчому процесі, зміцнення контрольної функції парламенту та підвищення кваліфікації Апарату ВРУ.

Директор Програми USAID РАДА Ігор Когут

Радник ПРООН з питань демократичного врядування / Керівник групи проектів з демократичного врядування Маркус Бранд

Експертка з питань комунікації ПРООН Тетяна Шебуренкова

Керівник Парламентського освітнього центру Марина Терещук