Програма USAID РАДА спільно з ОБСЄ – Координатором проектів в Україні організувала круглий стіл про публічні консультації як частину законотворчого процесу

Втр, 29/05/2018 - 16:30

Програма USAID РАДА спільно з Організацією з безпеки і співробітництва в Європі – Координатором проектів в Україні організувала круглий стіл про публічні консультації як частину законотворчого процесу 25 травня.

Однією з умов підвищення якості українського законодавства та перетворення його на дієвий інструмент реалізації державної політики є врахування інтересів стейкхолдерів  на різних етапах циклу державної політики. Основним механізмом, яким чином це забезпечити, є  проведення публічних консультацій.

За результатами круглого столу Програма USAID РАДА підготує аналітичний документ, в якому  будуть зібрані всі запропоновані в ході дискусії  підходи та рекомендації щодо впровадження публічних консультацій.

В подальшому передбачається  поширити висновки цього круглого столу  серед народних депутатів України, міністерств, офісів реформ, міжнародних організацій та працівників парламентських служб. Висновки також стануть частиною Зеленої Книги щодо вдосконалення процесів створення та прийняття законів.